NINALEŻNIE POBRANY DOD. MIESZKANIOWY CZY MOŻNA UMORZYĆ ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 24 lut 2015, 9:18

CZY MOŻNA UMORZYĆ NIENALEŻNIE POBRANY DODATEK MIESZKANIOWY ROZŁOŻYĆ NA RATY ALBO UMORZYĆ W CZĘŚCI ? PODACIE JAKIEŚ PRZEPISY PROSZĘ
GOPSIK3333


Napisano: 24 lut 2015, 14:04

Miałam taka sytuacje w 2013 r.
wydałam decyzje umarzająca na podstawie art. 104 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks Postępowania Administracyjnego (Dz. U. z 2013 r. poz. 267) oraz art. 7 ust. 9 ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych (Dz. U. z 2013 r. poz. 966 z późn. zm.), art. 61 ust. 1 pkt 2 i art. 64 ust. 1 w związku z art. 55 i art. 60 pkt. 7, art. 59 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. nr 157 poz.1240 z późn. zm.)
qwerter

Napisano: 24 lut 2015, 14:14

A POTRZEBNA JEST DO TEGO UCHWAŁA PREZYDENTA MIASTA
GOPSik 555

Napisano: 24 lut 2015, 22:00

Chyba coś Wam się myli, a „uchwała prezydenta” to właściwie absurd.

Powiem krótko: umorzenie nie wchodzi w rachubę, zaś rozkładanie na raty czy odroczenie też wątpliwe i mało celowe. Wystarczy przeczytać ww. przepis 7.9.
PCW
Inspektor
Posty: 2868
Od: 14 kwie 2014, 7:31


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]