progman - JPK

  
Strona 4 z 5    [ Posty: 41 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 gru 2016, 21:41

Ja nie czekałem na mojego dostawcę i poszukałem rozwiązania na swoją rękę… i znalazłem fajne rozwiązanie przygotowane do generowania pliku JPK w Excelu, demo pobrałem z iform.pl Generalnie bardzo proste rozwiązanie, ale nie ma się do czego przyczepić, po prostu kopiujesz dane do odpowiednich kolumn i generujesz JPK. Cena przystępna i wg informacji od Pani z infolinii, mają mieć niebawem promocje 3 miesiące za darmo :D
MAR


Napisano: 20 gru 2016, 10:48

MAR pisze:Ja nie czekałem na mojego dostawcę i poszukałem rozwiązania na swoją rękę… i znalazłem fajne rozwiązanie przygotowane do generowania pliku JPK w Excelu, demo pobrałem z iform.pl Generalnie bardzo proste rozwiązanie, ale nie ma się do czego przyczepić, po prostu kopiujesz dane do odpowiednich kolumn i generujesz JPK. Cena przystępna i wg informacji od Pani z infolinii, mają mieć niebawem promocje 3 miesiące za darmo :D


Przetestowałem wersje demo, rzeczywiście wygenerowanie testowego pliku nie sprawiło mi żadnego problemu.
Gość

Napisano: 20 gru 2016, 12:04

a czy dochód z tyt. odpłatności za DPS też wchodzą ?
ww1

Napisano: 10 sty 2017, 16:15

Proszę o informację czy do tych skoroszytów Excel jest możliwość przekopiowania faktur czy muszę wszystko od nowa wpisywać ? Jak póżniej mam przesłać dalej ?
Marysia_87

Napisano: 11 sty 2017, 0:51

Marysia_87 pisze:Proszę o informację czy do tych skoroszytów Excel jest możliwość przekopiowania faktur czy muszę wszystko od nowa wpisywać ? Jak póżniej mam przesłać dalej ?


MOżesz wpisywać od nowa (prowadzić zwyczajną ewidencję w pliku), możesz również przekopiować z innego źródła, jak chcesz.
Edward_55

Napisano: 12 sty 2017, 15:27

Marysia_87 pisze:Proszę o informację czy do tych skoroszytów Excel jest możliwość przekopiowania faktur czy muszę wszystko od nowa wpisywać ? Jak póżniej mam przesłać dalej ?


Można tak jak napisał Edward, ale Ci z iform udostępniają instrukcję, jak zaotumatyzować proces pomiędzy FK a ich programem, obsługujący mnie informatyk, powiedział, że nie będzie problemu, używam Symfoni.
Wacław Potoczny

Napisano: 13 sty 2017, 13:22

Ja korzystam z systemu oferowanego przez firmę YUMA. Akurat niedawno umożliwili wdrożenie rozwiązania, które generuje pliki JPK, jest to również dobre rozwiązanie dla organizacji samorządowych, których obejmuje ewidencja VAT. Natomiast generuje deklarację VAT-7 na podstawie pliku JPK Ewidencja VAT. YUMA JPK http://www.yuma.pl/produkty/jpkrozw/ daje możliwość podglądu tego pliku w arkuszu kalkulacyjnym.
syn.wojny
Praktykant
Posty: 1
Od: 13 sty 2017, 13:00

Napisano: 14 sty 2017, 19:31

syn.wojny pisze:Ja korzystam z systemu oferowanego przez firmę YUMA. Akurat niedawno umożliwili wdrożenie rozwiązania, które generuje pliki JPK, jest to również dobre rozwiązanie dla organizacji samorządowych, których obejmuje ewidencja VAT. Natomiast generuje deklarację VAT-7 na podstawie pliku JPK Ewidencja VAT. YUMA JPK http://www.yuma.pl/produkty/jpkrozw/ daje możliwość podglądu tego pliku w arkuszu kalkulacyjnym.


ja pobrałam pliki Excela do generowania JPK z iform.pl, u nich też automatycznie wypełnia się VAT-7, wystarczy Excel.
Gość

Napisano: 15 sty 2017, 19:04

JST czyli OPS nie podlega pod JPK
Jpk

Napisano: 19 maja 2017, 15:21

Ja polecam programy z serii Pakiet Przedsiębiorcy. Proste, intuicyjne i dostosowane do generowania danych w formie JPK. Polecam, można pobrać darmowe wersje do przetestowania ze strony: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega
JolaKO
Praktykant
Posty: 1
Od: 19 maja 2017, 15:05

PoprzedniaNastępna

  
Strona 4 z 5    [ Posty: 41 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]