świadczenie nienaleznie pobrane posiłek

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 gru 2013, 16:21

proszę o pobrane podstawy prawnej na świadczenie nienależnie pobrane posiłek przekroczenie kryterium dochodowego
~zzz


Napisano: 17 gru 2013, 17:04

w naturze?
~Ryska

Napisano: 19 gru 2013, 15:25

Nienależnie pobrane mogą być tylko świadczenia pieniężne (art. 6 pkt. 16 ustawy o pomocy społecznej).
~PS


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]