A czy wy dozywiacie bez programu ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 23 gru 2013, 11:09

Pytanie:

Czy realizujecie w swoich gminach dożywianie w formie posiłków na podstawie art. 48 ust. 5 ?

Chodzi mi tutaj o posiłki do 100%.

Program podnosił do 150 %
~BadAss


Napisano: 23 gru 2013, 12:32

do 100 % można bez programu z własnych środków
~z~


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]