nowa uchwała

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 40 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 sty 2014, 14:41

czy w zwiazku z tym ,że obecne rozporządzenie nie określa , że karmimy do 150% kryterium a odsyła do ustawy podejmujecie w ośrodkach nowe uchwały teraz na podstawie nowego rozporządzenia aby karmic dzieci powyżej 100 % od stycznia
~ewa


Napisano: 02 sty 2014, 14:44

JAK TO NIE OKREŚLA DO 150% ? ............ PATRZ PKT V PROGRAMU
~XX

Napisano: 02 sty 2014, 14:44

Dobre\'\'karmimy\'\'oj \'\'karmimy\'\'
~ola

Napisano: 02 sty 2014, 14:46

Mopsy to karmniki;)
Korytka plebsu.
~Adam

Napisano: 02 sty 2014, 14:59

wytyczne mówią mówią o potrzebie podjęcia uchwal, aby dawać posiłek do 150 %, bez uchwały tylko według kryterium
~lilka

Napisano: 02 sty 2014, 15:04

No własnie nie mozna dozywiać bez uchwały oraz nie moza udzielać pomocy na podst. art. 6a bez programu osłonowego.
A u nas sesja w marcu ale heca
~ewa

Napisano: 02 sty 2014, 15:06

a jak mam juz podania osób powyżej 100% a nie mamy nowej uchwały tylko starą to co zrobic ??? Pisać odmowy że brak podstaw prawnych
~ewa

Napisano: 02 sty 2014, 15:12

tak jak XX , piszę decyzję pkt.V Programu
~m-ka

Napisano: 02 sty 2014, 16:10

u mas uw prawdopodobnie bedzie stał na stanowisku , że uchwała ma być.
Cżęść gmin juz podejmuje uchwały
~ewa

Napisano: 02 sty 2014, 16:29

To jak możemy dawać do 150 % ??????
~ola

Następna

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 40 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]