sytupendium studenta

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 14 sty 2014, 14:38

czy wliczacie do dochodu stypendium naukowe studenta ubiegającego się o pomoc materialną z pomocy społecznej.
~ada


Napisano: 14 sty 2014, 14:44

tak
~wwz

Napisano: 14 sty 2014, 15:37

a stypendium dla uzdolnionej młodzieży gimnazjalnej? bo różne są zdania prawników.
~Kali

Napisano: 14 sty 2014, 15:45

Art. 8 ust 4 pkt 3 uops.-wliczam.
~wwz

Napisano: 14 sty 2014, 16:10

Zgodnie z ustawą o pomocy społecznej nie wliczamy do dochodu pomocy materialnej mającej charakter socjalny albo motywacyjny, przyznawanej na podstawie przepisów o systemie oświaty. Dlatego nie wliczamy stypendium przyznanego w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich bo są przyznawane na podstawie przepisów o systemie oświaty. Natomiast stypendia studenckie wliczamy, gdyż są wypłacane na podstawie przepisów o szkolnictwie wyższym
~Urszula

Napisano: 14 sty 2014, 16:14

Przepraszam, miało być NIE wliczam.
~wwz

Napisano: 14 sty 2014, 16:14

Dzięki
~Kali


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]