x

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 21 sty 2014, 16:36

Czy do zasiłku stałego wlicza się dochód ze stażu finansowanego z Kapitału Ludzkiego trwającego 6 mies.?
~Alicja


Napisano: 21 sty 2014, 16:46

Czy do zasiłku stałego wlicza się dochód za staż z Kapitału Ludzkiego? Staż trwa 6 mies. co m-c płatny ponad 1000 zł.
~agata

Napisano: 21 sty 2014, 16:52

art. 8 ust. 4 tam czegoś takiego nie ma a więc należy wliczać
~ja

Napisano: 21 sty 2014, 23:10

Wynagrodzenie z realizowanego projektu należy liczyć, jak najbardziej.
~Aleksandra

Napisano: 22 sty 2014, 1:56

Wlicza się
~iga


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]