Usługi opiekuncze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 sty 2014, 16:02

czy w postawie prawnej wpisujecie do usług art. 96 ustawy o pomocy społecznej??
~kasia


Napisano: 27 sty 2014, 16:21

art. 50 ust1,3,5,6 i art. 106 ustawy
~ela

Napisano: 27 sty 2014, 16:50

dzieki, ja uważam , że ten art 96 to nie ale róznie dziewczyny mówią....
~kasia

Napisano: 27 sty 2014, 21:38

wstawiamy 96 ust 2 ( mamy tak już w gotowcu)
~Wredna


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]