CO Z ZALEGŁYMI SKŁADKAMI???????

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 sty 2014, 21:49

KLIENT ZŁOŻYŁ PODANIE O POMOC - MA PRAWO DO RENTY Z KTÓREJ OPRÓCZ SKŁADEK ZDROW. BIEŻĄCYCH ODLICZANE SĄ SKŁ. ZALEGŁE W WYSOKOŚCI 100,00 ZŁ/M-C.
ODLICZACIE JE DOCHODU CZY NIE (Z ZALEGŁYMI SKŁ.DOCHÓD 638,00 BEZ 738,00,KTÓRY PRZYJĄĆ?)
~IQ-10


Napisano: 27 sty 2014, 22:00

odlicza się jedynie należności alimentacyjne..żadnych innych potrąceń nie odlicza się..to wynika z ustawy o pomocy społecznej..
~greentea

Napisano: 27 sty 2014, 22:08

TAK MYŚLAŁAM DZIĘKI
~IQ-10

Napisano: 27 sty 2014, 22:34

art. 8 ust. 3 Za dochód uważa się sumę miesięcznych przychodów z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku lub w przypadku utraty dochodu z miesiąca, w którym wniosek został złożony, bez względu na tytuł i źródło ich uzyskania, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej, pomniejszoną o: Dodaj notatkęZamow komentarzDodaj do biuletynu
1) miesięczne obciążenie podatkiem dochodowym od osób fizycznych;
2) składki na ubezpieczenie zdrowotne określone w przepisach o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ubezpieczenia społeczne określone w odrębnych przepisach;
3) kwotę alimentów świadczonych na rzecz innych osób.
~ja

Napisano: 29 sty 2014, 12:10

no właśnie to w końcu zaległe zskładki odliczać od dochodu czy nie?
~:>kasia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]