Facet wyszedł z ZK i ... ?

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 lut 2014, 15:22

... i przedstawił świadectwo zwolnienia z informacją, że:
1) nie wymaga pomocy,
2) otrzymał ponad 3.000 zł wychodząc z ZK (twierdzi, że są to oszczędności, pieniądze otrzymane od rodziny, bo nie pracował i nie pobierał żadnych świadczeń).

Czy to jest jednorazowy dochód?
~Jolka


Napisano: 03 lut 2014, 15:26

A no.
Za długo za to nie pożyje.
Jemu teraz trzeba kobiety i trunku.
~Adam

Napisano: 03 lut 2014, 16:19

przekracza 5 razy 542
~666

Napisano: 03 lut 2014, 16:19

przekracza 5 razy 542
~666

Napisano: 03 lut 2014, 16:27

Hotel Hilton i wystarczy
~ja

Napisano: 04 lut 2014, 17:06

A teraz proszę jakieś rzeczowe odpowiedzi.
666, dlaczego sądzisz, że jest to dochód jednorazowy?
~Jolka

Napisano: 04 lut 2014, 17:28

Sorry, ale oszczędności nie wliczamy do dochodu w myśl art. 8 ani ni traktujemy ich jako dochodu jednorazowego. Dochód jednorazowy byłby, gdyby dostał to wszystko na raz jako np. darowiznę od cioci ;) Za to jak najbardziej należy je traktować jako własne zasoby klienta, więc ewentualną odmowę można dać na podst. art. 2 ust. 1 ustawy.
~Jerzozwierz

Napisano: 04 lut 2014, 18:59

jak wyżej
~maks

Napisano: 04 lut 2014, 19:01

Kobiety!
~Adam

Napisano: 04 lut 2014, 19:04

dokładnie- 3000 nie starczy na panny;)
~maks

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]