ZMIANA DOCHODU 0 10% PILNEEEE!!!

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 lut 2014, 19:53

JAK INTERPRETUJECIE TEN ARTYKUŁ? CZY KAŻDA ZMIANA DOCHODU RODZINY O WIĘCEJ NIŻ 45,6 ZŁ SKUTKUJE ZMIANĄ WYSOKOŚCI ŚWIADCZENIA KTÓRE OTRZYMUJE NP. Z. STAŁEGO

art. 106 ust. 3aZmiana dochodu osoby samotnie gospodarującej lub rodziny w okresie pobierania świadczenia pieniężnego nie wpływa na wysokość świadczenia pieniężnego, jeżeli kwota zmiany nie przekroczyła 10% odpowiednio kryterium dochodowego osoby samotnie gospodarującej lub kryterium dochodowego na osobę w rodzinie.
~-ja-


Napisano: 03 lut 2014, 20:03

proszę może ktoś pomoże
~-ja-

Napisano: 03 lut 2014, 20:14

tak zawsze
~ps

Napisano: 03 lut 2014, 20:23

u nas jest tak rodzina np. czteroosobowa: 45,6 zł x 4 = 182,40 zł,
jeśli dochód rodziny przekroczy tę kwotę to dopiero zmieniamy
~-ela-

Napisano: 03 lut 2014, 20:40

jesteśmy po kontroli i zawsze zmieniamy jak dochód rodziny zmienia się o 45,60 zł ela robicie źle my też tak do tej pory robiliśmy i teraz po kontroli musimy zmienić błędne decyzje

~alex

Napisano: 03 lut 2014, 20:55

czyli tak - do 45,60 zł bez zmian. Powyżej tzn. 45,61 zł w górę zmieniamy. Dziekuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam :)
~-ja-

Napisano: 04 lut 2014, 9:46

tak jak Alex
~Aleksandra

Napisano: 04 lut 2014, 10:02

\"...lub kryterium dochodowego na osobę w rodzinie. \" więc ela podała wg mnie właściwy sposób liczenia.
~dżon

Napisano: 04 lut 2014, 10:16

Dżon i Ela jesteście w wielkim błędzie, może kontrola Was czegoś nauczy.
~kt

Napisano: 04 lut 2014, 10:40

Dżon tam nie masz napisane kryterium dochodowego rodziny tylko kryterium dochodowego na osobę w rodzinie.
W pierwszym przypadku byłoby wtedy np. rodzina 3 osobowa czyli kryterium dochodowe rodziny to 3x45,60 w drugim przypadku to jest kr. na osobę w rodzinie, które wynosi 45,60 i jeżeli o taką kwotę przekroczy to zmieniasz
~ja

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 16 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]