specjalizacja I stopnia

Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]

Moderator: heiland

Napisano: 04 lut 2014, 13:49

w skrócie podzielcie się swoimi spostrzeżeniami po jej odbyciu, warto ? fajna sprawa ?
~Alutka

Napisano: 04 lut 2014, 21:06

Jestem w trakcie - nic nowego czego bym się nie uczyła w szkole kilkanaście lat temu ;) ale czasem warto sobie przypomnieć parę rzeczy i spojrzeć na to z innej perspektywy - z doświadczeniem.A że chodzę na ROPS owską specjalizację czyli za free to warto. Gdybym miała zapłacić za to prawie 3 tyś to chyba bym się trochę wkurzała na zajęciach ;) Kiedyś kończyłam szkołę pracowników służ społecznych i ta specjalizacja to taki skomasowany materiał tej 2,5 letniej ówczesnej szkoły.
~........

Napisano: 04 lut 2014, 23:18

A gdzie ta specjalizacja I st. ni wiem czy po 15 latach pracy robić bo w 2015r. nas nie będzie tj będziemy ale w innych formacjach.
~barkaz

Napisano: 05 lut 2014, 13:23

Ja mam tylko studia mgr kierunkowe i nie zamierzam nic więcej robić i powielać tego samego materiału, chcą tylko nabić kabzę bo unia dobrze płaci wykładowcom i naciągają. Zresztą nie ma żadnych gratyfikacji finansowych z tego tytułu.
~Zofia

Napisano: 05 lut 2014, 16:44

Mam rozpocząć specjalizację I stopnia ze środków unijnych od kwietnia tego roku przez DOPS Wrocław.
~Alutka

Napisano: 05 lut 2014, 23:06

Ja robię w Bielsku Białej z ROPS Katowice. Tez po 15 latach pracy. U nas po specjalizacji można na liczyć na gratyfikację. A że Unia dobrze płaci wykładowcom - no placi, placi, ale co z tego. Każdy z nas jakby miał możliwości \"dorobić\" z konkretną wypłatą to by to zrobił....
\" życz a będzie Ci życzone\" :P
~.......

Napisano: 06 lut 2014, 10:03

Człowiek robi studia, uczy się, zarywa noce, o kasie już nie wspomnę i co? W pracy nawet tego nie biora pod uwagę!!!!!
~o-psik

Napisano: 06 lut 2014, 10:10

specjalizacja jest dla osób po szkołach 2-2,5 letnich. Jak masz studia kierunkowe -masz specjalizację. Nie widzę sensu robienia specjalizacji przez osoby po studiach kierunkowych.
~nina

Napisano: 07 lut 2014, 0:07

no to nina zapoznaj się z nowymi przepisami w tej kwestii...
~.......

Napisano: 07 lut 2014, 10:40

jak masz studia kierunkowe nawet tylko z tytułem licencjata - to przystepujesz do specjalizacji II stopnia ( nie cofasz sie )
program ramowy specjalizacji I stopnia specjalnie dopasowany jest dla pracownikó bez wyższego wykształecenia......
~Ala

Następna

Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]