zaległe skladki krus

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 lut 2014, 1:07

czy należy odliczyć od dochodu( renty )zaległe składki krus?
Na decyzji rentowej znajduje się pieczątka z adnotacja\" 100 zł potrąca się na zaległe składki\".
Moim zdaniem to dublowanie - odliczanie bieżących i zaległych skł. z jednego świadczenia! Odliczyłam tylko bieżące ale mam pewne wątpliwości... w końcu w ustawie art.8 ust.3 pkt2 nie jest sprecyzowane o jakie składki chodzi...Pomożecie?
~-spać nie mogę-


Napisano: 05 lut 2014, 1:32

może ktoś podpowie
~-spać nie mogę-

Napisano: 05 lut 2014, 12:05

no właśnie co zrobić z tym fantem???
~:>kasia

Napisano: 05 lut 2014, 13:12

Jeżeli klient nie płaci na bieżąco składek KRUS i alimentów to u nas w ośrodku nie odliczamy.
~Aleksandra

Napisano: 05 lut 2014, 13:35

u nas odlicza się tylko bieżące zaległych nie
~nie bo


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]