Art. 39 do art. 41

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 lut 2014, 10:33

Hej. Gdy przyznajecie zasiłek specjalny celowy art. 41, to w podstawie prawnej piszecie art. 39 ust. 1 i 2 czy tylko 2?
~Pracownik socjalny


Napisano: 05 lut 2014, 10:51

Przy specjalnym celowym piszę wyłącznie art. 41 ust. 1.
Art. 41 ust.2 jeżeli przyznaję specjalny pod warunkiem zwrotu
~Percia

Napisano: 05 lut 2014, 10:54

Dzięki Percia, właśnie sobie uzmysłowiłam po co mi ten 39!
~Pracownik socjalny

Napisano: 05 lut 2014, 10:55

:) pozdrawiam serdecznie
~Percia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]