prosze o rade odnośnie art. 42

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 lut 2014, 12:04

jestem pracow. św. r. ale.... mamy w osrodku maly problem .Prosze odpowiedzcie , czy w przypadku osoby zamęznej, ktora nie zyje z mezem , maz mieszka 500 km. od Niej ( babka zjechala tutaj by opiekowac sie matka, wczesniej miala św. piel. ) nalezy brac meza do skladu rodziny , czy nie ? Chodzi o to , ze kobieta jest objeta skladka zdrowotna przy mezu, ale ponoc On Jej nie utrzymuje i nie utrzymuja zadnych kontaktow....Pani chce ubiegac sie o skł. zgodnie z art. 42 Waszej ustawy .
~iwona


Napisano: 05 lut 2014, 12:21

bardzo proszę o wglad
~iwona

Napisano: 05 lut 2014, 12:43

z twego opisu wynika ze razem nie gospodarują, a wiec prowadzą odrebne gospodarstwa domowe
~heh


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]