czy żądamy zwrotu zasiłku stałego jeśli klient otrzymał rentę 2 m-ce wstecz

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 lut 2014, 14:06

Klient pobiera zasiłek stały i od 13 grudnia ma przyznaną rentę z KRUS. Uchylamy decyzję zasiłku stałego, ale czy żądamy zwrotu od 13.12 i za styczeń?
~mata


Napisano: 05 lut 2014, 14:11

Nie żądasz zwrotu od klienta. Występujesz do KRUS z pismem o potrącenie z renty kwoty od 13.12 i za styczeń na podstawie art. 99 ust. o pom.społ.
~Karol


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]