Dożywianie po nowemu a metryka sprawy

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 lut 2014, 15:46

Witam, czy robicie metryki sprawy w dożywianiu \"po nowemu\"?
~GOSIA


Napisano: 06 lut 2014, 15:47

ani po nowemu ani po staremu
~franek

Napisano: 06 lut 2014, 15:49

Tzn. wyłączenie na podstawie art. 48 ust. 1?
~GOSIA

Napisano: 06 lut 2014, 15:56

art. 48 ust 4 i 5
~Ja

Napisano: 06 lut 2014, 16:01

Ustawa o pomocy społecznej jest wyłączona z obowiązku metryki, a ponieważ po 1 stycznia 2014 roku podstawą przyznania może być tylko ustawa o pomocy społecznej, to naszym zdaniem nie ma obowiązku prowadzenia metryk.
~Tomek

Napisano: 06 lut 2014, 16:02

Ty to jesteś mądry człowiek.
~franek

Napisano: 06 lut 2014, 16:04

Otóż to, jeszcze by tego brakowało ;)
~Ja

Napisano: 06 lut 2014, 16:09

No właśnie, wcześniej była ustawa o dożywianiu jako rządowy program więc my w sumie robiliśmy... ale teraz jak jest sama ustawa o pomocy społecznej....
~GOSIA

Napisano: 06 lut 2014, 16:13

Tomek dla ścisłości nie cała ustawa ale konkretne art. z ustawy o pomocy społecznej:
art. 37 ust. 1
art. 38 ust. 1
art. 39 ust. 1
art. 39a ust. 1
art. 40 ust. 1 i 2
art. 41
art. 42 ust. 1
art. 43 ust. 1
art. 47 ust.4
art. 48 ust. 1
art. 50 ust. 1 i 2
art. 51 ust. 1
art. 51a
art. 51b ust. 1, 3, 5 i 6
art. 52 ust. 1
art. 53 ust. 1
art. 54 ust. 1
art. 59 ust. 1 i 2
art. 61 ust. 1
art. 63
art. 64
art. 88 ust. 1
art. 89 ust. 2, 7-11
art. 91 ust. 1
art. 91a ust. 1
art. 95 ust. 1, 3 i 4
art. 96 ust. 1-3
art. 97 ust. 1-3
art. 98
art.104 ust. 3 i 4
art.106 ust. 5
art.106a
~start

Napisano: 06 lut 2014, 16:16

Aczkolwiek posiłek się znajduje w zakresie wyłączenia z metryki, a o to było pytanie.
pozdrawiam
~Tomek

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]