metryczka

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

Moderator: heiland

Napisano: 11 lut 2014, 16:50

Mam pytanie czy do dożywiania od stycznia 2014r. robimy metryczki.
~xxx


Napisano: 11 lut 2014, 17:05

a robicie do innych pomocy?
~Elwira

Napisano: 12 lut 2014, 11:27

do zaświadczeń i nadawania praw do świadczeń zdrowotnych - w pomocy społecznej tylko do tych dwóch spraw robimy metryczki
~analogicznie

Napisano: 12 lut 2014, 11:40

do zaświadczeń nie trzeba
~start

Napisano: 12 lut 2014, 12:03

W pomocy nie robi się metryczek tylko przy świadczeniach rodzinnych
~Iza

Napisano: 12 lut 2014, 12:38

wcześniej dożywianie było na podstawie odrębnej ustawy więc robiliśmy metryczki, teraz przyznajemy na naszej ustawie o pomocy społecznej, art. 48 ust 1 jest zwolniony z metryczek, więc wygląda że obecnie nie trzeba robić metryczek
~Łukasz

Napisano: 12 lut 2014, 12:54

ani wcześniej ani teraz przy dożywianiu nie robiło i nie robi się metryczek
~Iza

Napisano: 12 lut 2014, 14:42

Przy dożywiania robiło się metryczki.
~Emilia

Napisano: 12 lut 2014, 14:44

Nie robiło się.
~prac.socjalny

Napisano: 13 lut 2014, 11:35

wracając do metryczek to przy dozywianiu trzeba było robić metryczki. Natomiast teraz kiedy wygasł program nie wiem czy trzeba robić. moze ktoś podpowie.
~xxx

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]