wykształcenie pracownika socjalnego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 lut 2014, 13:11

Jestem po pedagogice resocjalizacyjnej, czy mogę być zatrudniona na stanowisku pracownika socjalnego?
~iza


Napisano: 12 lut 2014, 13:12

do Mariusza T.....
~...

Napisano: 12 lut 2014, 13:18

Czyli mam rozumieć że nie mam szans?
~iza

Napisano: 12 lut 2014, 13:43

pedagogika a i owszem ale kierunek praca socjalna- patrz art.116 ustawy o pomocy spol
~ONA

Napisano: 12 lut 2014, 15:23

No chyba że ukończyłaś te studia przed IX 2007 r. to na dzien dzisiejszy masz uprawnienia pr. socjalnego
~ops

Napisano: 14 lut 2014, 23:10

a jeśli ktoś ukończył pedagogikę specjalną w 2002 roku i jest zatrudniony w ops od 2003 r.? czy ma kwalifikacje do wykonywania zawodu?
~kk

Napisano: 15 lut 2014, 0:06

Tak,moim zdaniem możesz wykonywać zwód pracownika socjalnego, dlatego, że w ustawie jest jasno napisane , że po kierunku pedagogika. A Ty skończyłaś studia w 2002 r. Patrzy się rok ukończenia studiów a nie podjęcia pracy. Ale sprawdź na ministerstwie , strona www.mpips,gov.pl
Wpisz stronę w gogle i pracownik socjalny.

~Olga

Napisano: 15 lut 2014, 0:09

Wejdź na stronę


http://www.mpips.gov.pl/pomoc-spoleczna/interpretacje-wybranych-przepisow/kwalifikacje-pracownika-socjalnego/
~Olga


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]