decyzja dożywianie 0-150%

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 lut 2014, 13:57

czy taka podstawa prawna na posiłki jest prawidłowa? nie mamy prawnika obecnie i nie jestem pewna czy jest OK. Jeśli coś widzicie, że jest nie tak proszę o komentarz

Na podstawie art. 104 i 108 K.p.a. (t.j. Dz.U. z 2013, poz. 267), art. 7, art. 8, art.17 ust.1 pkt 14, art. 18 ust.1 pkt 6, art. 36 pkt 2 lit. j, art. 48 ust. 4 i 5, art.100 – art.109 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2013 r. poz. 182 z późn. zm.), Uchwały Nr XLVI/xx/2014 Rady Miejskiej w xxxx z dnia 23 stycznie 2014 r. w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnej pomocy w zakresie dożywiania w ramach wieloletniego programu wspierania finansowego gmin w zakresie dożywiania „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020 w nawiązaniu do Uchwały Nr 221 Rady Ministrów z dnia 10 grudnia 2013 r. w sprawie ustanowienia wieloletniego programu wspierania finansowego gmin w zakresie dożywiania „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020 (M.P.D.M.Rz.P. z dnia 17 grudnia 2013 r., poz. 1024), Zarządzenia Burmistrza xxxx z dnia 4 maja 2004 r. nr xx/2004 w sprawie udzielenia kierownikowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w xxx upoważnienia do wydawania decyzji administracyjnych w indywidualnych sprawach z zakresu pomocy społecznej należących do właściwości gminy. Po rozpatrzeniu wniosku złożonego dnia $wniosek.dataWniosku
~ma...


Napisano: 17 lut 2014, 19:50

???
~ma...

Napisano: 17 lut 2014, 22:28

Ja np. nie ujmuję w podstawie Uchwały Rady Ministrów, przecież to nie przepis prawa
~kinga

Napisano: 18 lut 2014, 13:04

podobno tej uchwały Rady Ministrów nie umieszczać w podstawie prawnej ale ja też umieszczam ,pozostałe artykuły dobre
~ewa

Napisano: 18 lut 2014, 13:40

a ten art.18 ust.1 pkt 6 ciągle myślę że dotyczy on cudzoziemców ale nie wiem
~ewa

Napisano: 18 lut 2014, 15:13

art18 ust.1 pkt 6 dot zadań zleconych gminie , a czy posiłek jest zleconym zadaniem czy własnym?
~gosia

Napisano: 18 lut 2014, 15:57

posiłek to zadanie własne dotowane do 150% jeżeli są uchwały
~ewa

Napisano: 18 lut 2014, 15:58

dzięki za odpowiedzi. nie wiem właśnie czy umieszczać Uchwałę RM czy nie
~ma...

Napisano: 18 lut 2014, 17:03

to nie przepis prawa czyli nie powinna być ale u nas powiedzieli że może być że to nie błąd, więc ja zamieszczam
~ewa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron