jak uważacie??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 19 lut 2014, 23:05

Czy w podstawie prawnej decyzji do ubezpieczenia finansowanego ze środków publicznych powinien być wpis, \"z upoważnienia kierownika OPS\", jeżeli tę decyzje podpisuje wójt??
~xxx


Napisano: 20 lut 2014, 9:55

w żadnej decyzji nie ma zapisu z upoważnienia kierownika, jak już to Wójta a jeżeli podpisuje wójt to oczywiście bez takiego zapisu
~gra

Napisano: 20 lut 2014, 10:07

J.w,ale u nas kierownik z up.wójta podpisuje wszystkie decyzje bo ma wszystkie stosowne upoważnienia.
~magda

Napisano: 20 lut 2014, 10:33

Jeżeli decyzje podpisuje wójt to w podstawie prawnej nie może być tego zapisu.
A Wasz kierownik nie ma upoważnienia do podpisywania decyzji na 90 dni?
~Percia

Napisano: 20 lut 2014, 11:11

Wójt nie może upoważnić kierownika do podpisywania decyzji na 90 dni
~alina

Napisano: 20 lut 2014, 11:29

~Alina nie masz racji- Wójt (burmistrz, prezydent) gminy właściwej ze względu na miejsce zamieszkania świadczeniobiorcy może upoważnić kierownika ośrodka pomocy społecznej do załatwiania spraw i wydawania decyzji w jego imieniu dotyczących potwierdzania
prawa do świadczeń opieki zdrowotnej- art. 54 ust.11- ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
~Percia

Napisano: 20 lut 2014, 11:45

Na podstawie art.104 i 108 Kodeksu postępowania administracyjnego (Dz.U.z 2013 r. poz. 267 z późn.zm. ) roku i art.54 ust.1- 4, ust.6 i ust.8 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach z opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. nr 210 poz.2135) oraz art.8 i art.12 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej/tekst jednolity Dz.U. z 2013 r. poz. 182/ po rozpatrzeniu wniosku z dnia 25 października 2011 r. dotyczącego.
~Ja


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]