nienależnie pobrane

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 lut 2014, 13:06

klientka pobierająca zasiłek stały ma mieć zmianę wysokości zasiłku od lutego na niższą kwotę, jednak zanim papierowym formalnościom stało się za dość, zasiłek za luty poszedł w starej kwocie. czy teraz mam zrobić decyzję o nienależnie pobranych świadczeniach za luty? czy tylko zmianę od lutego ?
~socek


Napisano: 20 lut 2014, 13:35

zmiana od marca
dec o nienaleznie pobranych
dec o zwrocie
zapoznanie z dokumentami art 10 kpa
~Wredna

Napisano: 20 lut 2014, 13:47

decyzja o nienależnie pobranym świadczeniu tylko wtedy, jeżeli jest ono zgodne z definicją ustawową nienależnie pobranego świadczenia - art. 6 pkt 16
~olaf


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]