OKRESOWY

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]

Moderator: heiland

Napisano: 05 mar 2014, 16:18

pANI MA OKRESOWY, PODJĘŁA PRACĘ W LUTYM, WYNAGRODZENIE ZA LUTY W MARCU, OD KIEDY PRZELICZYĆ OKRESOWY?
~Janina


Napisano: 05 mar 2014, 16:27

od kwietnia
~isa

Napisano: 05 mar 2014, 16:39

jest przecież zapis nowy w ustawie,że nie zabierasz zasiłku okresowego przez okres 3 miesięcy aby nie zniweczyć działań
~Arim

Napisano: 05 mar 2014, 16:43

nie dłużej niż 2 miesiace od daty podjecia zatrudnienia art.4a ustawy o pomocy społecznej
~Arim

Napisano: 05 mar 2014, 16:43

art.38 ust. 4a
~Arim

Napisano: 05 mar 2014, 16:47

ale to dotyczy osob z którymi w tym celu zawarto kontrakt socjalny.
~basia

Napisano: 05 mar 2014, 16:49

ok, ale ja nie podpisywałam z nią kontraktu znalazła pracę sama
~Janina

Napisano: 05 mar 2014, 20:43

to podpisz:)
~Ola z przedszkola

Napisano: 06 mar 2014, 0:50

Teraz to musztarda po obiedzie przeliczyć od kwietnia
~iga

Napisano: 06 mar 2014, 0:50

Teraz to musztarda po obiedzie przeliczyć od kwietnia
~iga

Następna

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]