zas. stały a zajęcia komornicze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 mar 2014, 14:35

czy komornik może zająć zasiłek stały?
~aaaa


Napisano: 17 mar 2014, 14:40

Nie może zająć świadczeń z pomocy społecznej - art.10.§ 4 ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji Ustawa z 17. 06.1966 Dz.U. z 2005 roku Nr 229 poz.1954 z pózn.zm)
~Emma

Napisano: 17 mar 2014, 15:05

Ale może zająć konto
~Esia


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]