Z. STAŁY-WYJAZD ZA GRANICĘ

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 mar 2014, 22:01

OSOBA SAMOTNA MA PRZYZNANY ZASIŁEK STAŁY - OD MIESIĄCA PRZEBYWA W ODWIEDZINACH U CÓRKI W NIEMCZECH.
NALEŻY WSTRZYMAĆ SIADCZENIE CZY NIE? TO TYLKO ODWIEDZINY ALE JAK TO SIĘ MA DO Art.5.
Prawo do świadczeń z pomocy społecznej,przysługuje:
1)osobom posiadającym obywatelstwo polskie, mającym miejscezamieszkania i przebywającym na terytorium RzeczypospolitejPolskieJ
SAMA JUŻ NIE WIEM...
~-wow-


Napisano: 25 mar 2014, 9:12

a musisz wiedzieć ,ze jest za granicą? jak idzie stały na konto czy z kasy?
~Wredna

Napisano: 25 mar 2014, 9:17

NIE MUSZĘ ALE OSOBA TO ZGŁOSIŁA
~-wow-

Napisano: 25 mar 2014, 9:39

no to się nie należy przez ten czas
~Lolo

Napisano: 25 mar 2014, 15:24

a dlaczego nie należy się zasiłek stały w przypadku odwiedzin u rodziny ?
~xx

Napisano: 25 mar 2014, 15:37

bo nie przebywa w Polsce...........art 5
~Wredna

Napisano: 26 mar 2014, 23:30

powalone niech się odwoła do sko zobaczymy co mądre głowy powiedzą
~barkaz

Napisano: 27 mar 2014, 15:32

jeżeli w tym okresie należy kontrolny przeprowadzić to trzeba wstrzymać.
~Dorota

Napisano: 27 mar 2014, 15:33

ponieważ nie ma możliwości przeprowadzenia wywiadu. Wstrzymujemy na podstawie art. 106 ust. 5 w związku z art. 11 ust. 2 ustawy o p.s.
~Dorota


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]