nie chce pokazać wypisu

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 mar 2014, 13:49

Czy klient może odmówić przedstawienia pracownikowi karty wypisowej ze szpitala? Klient został odwieziony do szpitala psychiatrycznego po interwencji policji i chciałabym wiedzieć jaką postawiono tam diagnozę. Co o tym myślicie?
~bibi


Napisano: 25 mar 2014, 13:54

Panie Boże widzisz i nie grzmisz !
Nie masz prawa !
Wiedzieć to sobie możesz chcieć ja mam ochote zajrzeć w twoje papiery czy sby masz mature bo zadajesz pytania jak dziecko.z podstawówki.
~Anna

Napisano: 25 mar 2014, 14:05

Masz prawo zapytać o kartę a klient ma prawo odmówić pokazania. Odnotowujesz to w wywiadzie.
~.

Napisano: 25 mar 2014, 14:16

Aniu- w ramach procedury NK możemy przetwarzać dane dotyczące sytuacji zdrowotnej osoby.
~bibi

Napisano: 25 mar 2014, 14:57

Oczywiście że mamy prawo – art. 100 ust. 2 ustawy o pomocy społecznej, natomiast klienta ma też prawo odmówić okazania.
~start

Napisano: 25 mar 2014, 22:46

I w dodatku nic mu nie można zrobić bo osoba zaburzona ma prawo zachowywać się jak zaburzona
~iga

Napisano: 25 mar 2014, 22:46

I w dodatku nic mu nie można zrobić bo osoba zaburzona ma prawo zachowywać się jak zaburzona
~iga

Napisano: 26 mar 2014, 0:18

Czy u Anna wszystko w porządku?
~?


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]