świadczenie rzeczowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 mar 2014, 15:10

czy przyznajecie pomoc w postaci świadczenia rzeczowego - paczki żywnościowe? My co każde święta robimy takie paczki okolicznościowe i dopóki był wieloletni program z dożywiania wrzucaliśmy to pod art. 48. Teraz monitor polski nie przewiduje pomocy w postaci świadczeń rzeczowych tylko gorący posiłek. Robicie coś takiego u siebie? Gdzie to teraz wrzucić??
~ewelina


Napisano: 25 mar 2014, 15:30

przeczytaj pkt V- zakres podmiotowy programu..............
~xx

Napisano: 25 mar 2014, 15:51

chodzi mi o to ze w podstawie prawnej kiedy był wieloletni program powoływaliśmy sie na art. 3 pkt. 1 lit. c (Dz. U. z 2005 r nr 267 poz 2259 z późniejszymi zmianami ) a teraz w podstawie prawnej co?? Kiedy Monitor Polski nie jest aktem prawnym, możemy go przywołać tylko w uzasadnieniu
~ewelina


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]