dochod z działalności gospodarczej karta podatkowa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 26 mar 2014, 23:06

jak obliczyć dochód z działalności gospodarczej do zasiłku jak rzekomo klient prowadzi działalność gospodarczą na podstawie karty podatkowej? Jaki dokument najlepiej zarządzać? wziąć na oświadczenie klienta czy niech szuka decyzji z Urzędu Skarbowego o wysokości stawki podatku przy karcie podatkowej lub PIT-16A wystarczy?
~~~


Napisano: 27 mar 2014, 0:50

Przede wszystkim domagaj się zaświadczenia naczelnika odpowiedniego urzędu skarbowego potwierdzajacego formę rozliczania. Wtedy - odpowiednio domagaj się albo dokumentów albo oświadczenia.
~mopsiara

Napisano: 27 mar 2014, 9:31

wypełnia zał. nr 6 -oświadczenie członka rodziny rozliczającego się na podstawie przepisów o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiągniętych przez osoby fizyczne o dochodzie osiągniętym w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy
~-*-

Napisano: 27 mar 2014, 10:44

Dziękuję bardzo, a oświadczenie zał. nr. 6-oświadczenie członka rodziny rozliczającego się na podstawie przepisów o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiągniętych przez osoby fizyczne o dochodzie osiągniętym w roku kalendarzowym poprzedzającym okres zasiłkowy wiem że takie oświadczenie wypełnia się przy świadczeniach rodzinnych a klient stara się o świadczenia z pomocy społecznej to takie oświadczenie jest adekwatne, czy do pomocy społecznej jakaś inna forma oświadczenia?
~~~


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]