pracownik soc. DPS nie może przeprowadzać wywiadu ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 15 kwie 2014, 12:43

Czy pracownik socjalny pracujący W Domu Pomocy Społecznej należącym do stowarzyszenia nie może przeprowadzać wywiadów środowiskowych dla ops ze względu na art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o pomocy społecznej - zlecanie realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej nie może obejmować(...) przeprowadzania rodzinnych wywiadów środowiskowych
Co o tym myślicie, czy jest to poprawna interpretacja ?
Henio


Napisano: 15 kwie 2014, 14:28

prawidłowa :D
no kużwa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]