Ustawa o wspieraniu rodziny - odpłatność za pobty dziecka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 kwie 2014, 14:07

Czy gmina musi partycypować we wszystkich kosztach ( odpowiednio 10 % w pierwszym roku, 30% w drugim....) związanych z pobytem dziecka w pieczy zastępczej? Np. w jednorazowym świadczeniu na na pokrycie wydatków związanych z potrzebami przyjmowanego dziecka, albo w pokryciu kosztów na utrzymanie domu rodzinnego pełniącego funkcję pogotowia opiekuńczego? Czy tylko w wynagrodzeniu dla rodzin zastępczych?
Miniatura


Napisano: 18 kwie 2014, 8:02

Ponawiam prośbę o wsparcie w powyższej sprawie. Pomóżcie proszę
miniatura

Napisano: 18 kwie 2014, 8:58

art. 191, art. 192
madzia11


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]