podatek od szkoleń!!

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 29 kwie 2014, 18:31

braliście udział w bezpłatnych szkoleniach albo wasi klienci, a odprowadziliście podatek do skarbówki, a klientom mówicie, że trza podatek zapłacić?
...


Napisano: 30 kwie 2014, 12:54

Nie trzeba, analizowaliśmy to. :)
anja1

Napisano: 01 maja 2014, 21:26

oj chyba trzeba
...

Napisano: 06 maja 2014, 12:53

Art. 21 ust.1 pkt. 90 ustawy o podatku dochodowym osób fizycznych; Wolna od podatku jest "wartość świadczeń przyznanych zgodnie z odrębnymi przepisami przez pracodawcę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych z wyjątkiem wynagrodzeń otrzymywanych za czas zwolnienia z całości lub części dnia pracy oraz za czas urlopu szkoleniowego".
Czyli bezpłatne szkolenia, na które idziemy skierowani przez pracodawcę- na pewno nie.
Pozdrawiam: )!
anja1


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]