Odpłatność za DPS

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 maja 2014, 13:42

Mieszkaniec DPS miał w marcu podwyżkę emerytury, która przekroczyła 10% kryterium. Wywiad aktualizacyjny z DPS otrzymaliśmy pod koniec kwietnia. Od kiedy zmienić mu odpłatność za pobyt w DPS: od marca czy od kwietnia? Jak myślicie?
Alka


Napisano: 06 maja 2014, 13:47

od kwietnia
G...

Napisano: 06 maja 2014, 13:56

A co myślą inni? Znam Ośrodki co zmieniają od marca, tak jak była waloryzacja.
Alka

Napisano: 06 maja 2014, 14:21

Znowu nie wiedzą!!!
Dyrektor

Napisano: 06 maja 2014, 14:56

Do Dyrektora: to jak jest prawidłowo??
Alka

Napisano: 06 maja 2014, 15:25

Skierowaliśmy do DPS osobę której opiekun prawny mieszkał na naszym terenie i ponosimy odpłatność.Przy aktualizacji dochodów ( waloryzacja ZUS) DPS przysłał wywiad z nowym opiekunem prawnym który nie mieszka na naszym terenie. Czy przesyłamy całą dokumentację do OPS gdzie mieszka nowy opiekun prawny i odpłatność będzie ponosić nowa gmina czy pozostaje po staremu i który art. ustawy o pomocy to reguluje ( nie mogę znaleźć )?
GABA

Napisano: 07 maja 2014, 7:19

Odpłatność trzeba zmienić od kwietnia.
Agnes86

Napisano: 07 maja 2014, 8:08

Odpłatność należy zmienić od kwietnia.
celest

Napisano: 07 maja 2014, 8:11

Alka decyzję zmieniasz od kwietnia.
GABA niestety ty płacisz dalej, przeczytaj dokładnie art. 59 ust. 1 uops
12345

Napisano: 07 maja 2014, 9:53

Bardzo dziękuję za pomoc.
Alka

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]