wydanie zaświadczenia

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 maja 2014, 12:18

moje pytanie czy wydając zaświadczenie do pomocy postpenitencjarnej po opuszczeniu zakładu karnego jeżeli u nas nie korzysta z pomocy nalezy od takiego zaświadczenia pobrac opłatę czy tez nie?
Anett81


Napisano: 08 maja 2014, 8:02

Oczywiście, że nie.
zośka

Napisano: 08 maja 2014, 8:55

tak też robię ale jak koleżanka mnie zastępowała to pobrała i teraz zgłupiałam. ja się powołuję na art. 2 ust. 1 pkt 1 lit. a może źle ale opłaty nie pobieram w takim przypadku
Anett81


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]