dochód z tytułu zatrudnienia socjalnego

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 maja 2014, 8:35

Jeśli osoba była w CIS tj zatrudnienie socjalne i z tego tytułu otrzymała świadczenie integracyjne czy to jest dochód który można utracić?? czy w ogóle uwzględniać do dochodu przy zasiłku rodzinnym?
Kazik


Napisano: 08 maja 2014, 14:40

30 odsłon i nikt sie nie wypowie:-/
Kazik

Napisano: 12 maja 2014, 15:28

Art. 8 ust. 4 wymienia, czego do dochodu nie wliczamy. Świadczenia CIS tam nie ma. Wniosek: liczymy jak każdy inny dochód.
jerzozwierz
Referent
Posty: 280
Od: 17 sty 2006, 23:22

Napisano: 15 maja 2014, 13:18

Można utracić nawet co miesiąc. W przypadku 4 dni nieobecności nieusprawiedliwionej w miesiącu nawet jak będzie obecny pozostałe dni to mu się świadczenie integracyjne nie należy, więc będziesz miał dochód utracony.
teddy


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]