Takie zdanie o nas mają kolezanki ze ŚR

Strona 1 z 3    [ Posty: 29 ]

Moderator: heiland

Napisano: 30 maja 2014, 9:44

Zgłoś ten postOdpowiedz z cytatemRe: wywiady
autor: Elmer » 30 maja 2014, 7:46

"muszą robić. Albo idziesz drogą urzędową - czyli niesiesz wykaz pism o wywiad do dyrektora (art. 7 ust. 1 ustawy o ustaleniu i wypłacie zasiłku dla opiekuna), wbijasz na dziennik podawczy i nic cię więcej nie interesuje. Po 14 dniach w przypadku braku wywiadu pismo ponaglające. Albo idziesz drogą normalną, czyli sama nosisz pracownikom.
Pracownik socjalny ma tyle do gadania co żyd w Auschwitz. Ma robić i tyle."

Bez komentarza
Karoo

Napisano: 30 maja 2014, 9:49

Wiemy, wiemy, że mamy bardzo mądre koleżanki od świadczeń i za to dostają większe nagrody, ponieważ są b. mądre....:(
toma

Napisano: 30 maja 2014, 10:48

No to koleżanka pojechała...my bedziemy walczyć o część z 3% na obsługę świadczeń - niech się dzielą kasą :twisted:
Asiorr

Napisano: 30 maja 2014, 11:34

Nie musicie tak jeździć po koleżankach z ŚR, bo nie robią tego dla własnej przyjemności. A co do kasy, u nas 3% będzie m.in. przeznaczone na nagrody dla pracowników socjalnych, którzy robili wywiady i nie będzie to na Dzień Pracownika Socjalnego (na ten dzień będzie kasa swoją drogą), ale kiedyś w wakacje.
Tutaj wiele zależy od kierownictwa.
kier.

Napisano: 30 maja 2014, 12:16

Wasza praca pracownicy socjalni polega na pracy w terenie i macie za to płacone co miesiąc 250 zł, a my ŚR robimy wasz program rządowy i nikt nam za to nie płaci, więc proszę nie narzekać bo jakbyście zarabiali tyle co pracownicy śr to dopiero wtedy moglibyście ponarzekać!!!
anetag
Podinspektor
Od: 23 kwie 2014, 8:12
Lubelskie

Napisano: 30 maja 2014, 12:21

a czym jesteście oburzone/oburzeni?
tym:
1. że macie robić wywiady bo tak każe ustawa?
2. że ktoś dostanie lub nie dostanie premii?
3. że z ustawą się nie dyskutuje?
4. że nie znacie ustawy?
5. że ustawodawca zrobił babola?

I na koniec co to ma wspólnego ze świadczeniami rodzinnymi (w czym są winni) i co jest oburzającego/obrażającego/nieprawdziwego w wpisie powyżej?
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 30 maja 2014, 12:30

Czytajcie ze zrozumieniem, chodzi o chamską wypowiedź waszej kolezanki

"Pracownik socjalny ma tyle do gadania co żyd w Auschwitz. Ma robić i tyle."
Kornelius

Napisano: 30 maja 2014, 12:34

czytam ze zrozumieniem i co w tym chamskiego? Zresztą już te pytanie zadałem wcześniej.

No chyba to, że pracownicy socjalni w jakimś ośrodku odmówili robienia wywiadów
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 30 maja 2014, 12:45

elmer - mam nadzieję, że udajesz głupiego, bo to by była najbardziej optymistyczna wersja dla twojego ops
migdał

Napisano: 30 maja 2014, 12:47

dziękuję za wyczerpująca odpowiedź co jest w prawdziwym stwierdzeniu chamskiego.

Mogę poznać jeszcze twoje zdanie na temat pracowników socjalnych odmawiających robienia wywiadów do ZDO?
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Następna

Strona 1 z 3    [ Posty: 29 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]