czy liczyć?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 lip 2014, 8:05

Osoba, która dostała spłatę zasiłku dla opiekunów złożyła wniosek o przyznanie pomocy finansowej. Czy ten dochód liczyć?
adon


Napisano: 03 lip 2014, 9:57

Jeśli bedziesz brała dochod za czerwiec, to bierzesz dochód przypadajacy na ten miesiąc ( art. 8 pkt 12 - spłatę dzielimy przez ilość miesiecy ).
asio

Napisano: 03 lip 2014, 21:18

Ludziska ... proszę.... precyzyjniej... do czego liczyć?? do paczki świątecznej??

do czego liczyć....
Rajski


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]