od którego dnia ubezpieczenie na 90 dni

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 lip 2014, 14:44

Witam. Dzisiaj przyszedł pan z podaniem w sprawie objęcia go ubezpieczeniem zdrowotnym. Doznał "wypadku w dniu 29 czerwca. Z tą data ma wystawione faktury w szpitalu. Nie zgodził się na pozostawienie w szpitalu, wymaga dalszej opieki lekarskiej. czy powinnam przyznać ubezpieczenie od dnia wpływu jego podania czy od dnia tamtego zdarzenia i karty informacyjnej ze szpitala?
ppracownik


Napisano: 07 lip 2014, 15:15

proponuję zacząć od zapoznania się z art. 54 ust. o świadczeniach zdrow. finansowanych ze srodków publicznych, tam masz wyjaśnione to, o co pytasz. zachęcam do tego, bo z pytań, które zadajesz trudno nie wysnuć wniosku, że w tym temacie poruszasz się jak dziecko we mgle...
http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?kat ... &czartnr=7
p..

Napisano: 07 lip 2014, 18:29

Dlatego przestałam pisać, odpowiadać. To jest żenada, ręce opadają. :shock: :shock:
Wredna1

Napisano: 07 lip 2014, 20:58

w cale nie żałosne... nie wiecie kto pyta.. może człowiek po raz pierwszy przed biurkiem....
Rajski

Napisano: 08 lip 2014, 7:33

jeżeli to klient składa wniosek to potwierdzasz prawo od dnia złożenia wniosku. jeżeli występuje z wnioskiem szpital to od dnia udzielenia pomocy medycznej.
jeżeli chcesz zadziałać na korzyść klienta to przedzwoń do szpitala i powiedz żeby wystąpili z wnioskiem do ośrodka o potwierdzenie prawa od dnia pobytu w szpitalu. nie zdarzyło się u nas, żeby szpital odmówił sporządzenia takiego wniosku.
123456

Napisano: 08 lip 2014, 9:30

No i to jest odpowiedź!!

a ty wredna już tu nawet nie zaglądaj, skoro takie teksty mam rzucać.Rozumiem starcie w temacie ze względu na różne poglądy - nawet fajnie, konstruktywnie ale wywyższanie sie.....
joladia

Napisano: 08 lip 2014, 18:06

TO ŻENUJĄCY BRAK PODSTAWOWEJ WIEDZY , O JAKICH STARCIACH MÓWISZ??? TU MOŻE JEST TO RAZ W ROKU. PRZEDE WSZYSTKIM PYTANIA WYNIKAJĄCE Z NIECZYTANIA USTAWY. BO PO CO SIĘ TRUDZIĆ. A CO MÓWIĆ O WYROKACH CZY GLOSACH. LEPIEJ PIER......DZIEĆ W STOŁEK
:evil: :twisted: :twisted:
Wredna1

Napisano: 08 lip 2014, 19:21

..a nawet gdyby nie chciało się komuś wertować ustawy, gdyż czas nagli i zapyta o oczywistość na forum..to co ???..d..pa komuś się urwie jak udzieli odpowiedzi??

..świetny nick ! pasuje do Ciebie..gratulacje!
greentea
Stażysta
Posty: 94
Od: 07 kwie 2014, 17:35


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron