wyrównanie stałego a DPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 lip 2014, 6:55

Klient w lipcu otrzymał stały za czerwiec i lipiec po 389 zł miesięcznie. Jest w DPS więc trzeba zmienić decyzję o odpłatności. Jak policzyć dochód? Czy ten wypłacony stały to jest wyrównanie za jakiś okres i zastosować art. 8 ust.12? Czy w tym artykule chodzi o to że wliczamy to wyrównanie do przodu czy cofamy się i przeliczamy otrzymane w tamtym okresie świadczenia ponownie?
asia91


Napisano: 08 lip 2014, 11:27

liczysz 389 w lipcu i zmieniasz odpłatność od sierpnia
Troglodite
Praktykant
Posty: 48
Od: 08 sty 2014, 17:15
Polska, Polska

Napisano: 08 lip 2014, 12:07

Ale czemu nie wliczać tego co faktycznie dostał?
asia91

Napisano: 08 lip 2014, 12:36

bo to dochód należny za dany okres a ty wliczasz tylko za miesiąc poprzedni
Troglodite
Praktykant
Posty: 48
Od: 08 sty 2014, 17:15
Polska, Polska

Napisano: 08 lip 2014, 13:13

a art. 8 ust. 12 to tu nie ma zastosowania?
asia91

Napisano: 08 lip 2014, 13:15

no właśnie o tym mówię - art. 8 ust. 12
Troglodite
Praktykant
Posty: 48
Od: 08 sty 2014, 17:15
Polska, Polska

Napisano: 08 lip 2014, 21:08

to czemu za lipiec liczymy tylko 389 a nie 2x 389?
asia91

Napisano: 09 lip 2014, 12:30

bo za lipiec należne było 389
Troglodite
Praktykant
Posty: 48
Od: 08 sty 2014, 17:15
Polska, Polska

Napisano: 10 lip 2014, 17:49

aha. a 389zl nalezne za czerwiec wliczyc do zmiany odplatnosci za dom pomocy i zmienic wstecz?
wuka

Napisano: 11 lip 2014, 18:05

Kategorycznie nie.... zmień odpłatność od sierpnia i tyle...
Rajski


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]