zmiany decyzji

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 lip 2014, 12:18

Witam,
do zmian decyzji jaką stosujecie podstawę prawną?
czy na podstawie KPA: art. 104 i 155 - jak na wniosek strony (ew. 163 jak z urzędu) KPA,
czy do tego art. 14 ustawy o pomocy społecznej
czy dodajecie art.z ustawy o pomocy społecznej odnośnie świadczenia, które ulega zmianie, tu spotkałam się z opinią, że nie potrzeba, bo te art. są w decyzji przyznającej świadczenie
i czy zawsze stosujecie art. 106 ust. 5 ustawy o pomocy społecznej,bo spotkałam się z opinią, że 106 ust. 5 nie działa do tyłu, wtedy tylko na podstawie KPA można dokonać zmiany
Proszę o Wasze opinie, sugestie, doświadczenia życiowe.
Pozdrawiam przy piąteczku :P
Aleksandra2


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]