jaka dajecie podstawę prawną przy zwrotach

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 sie 2014, 10:14

Witam!
Chciałam zapytać jaką podstawę prawną stosujecie w Waszych ośrodkach w decyzjach ustalających i określających nienależnie pobrane świadczenia- decyzja przed decyzją przypisującą do zwrotu. Chodzi mi o art z KPA i czy podajecie art. 106 ust. 5 naszej ustawy? Ja podawalam i kolegium mi uchylilo.
Dziękuję!
Malwina7


Napisano: 08 sie 2014, 13:31

U nas 163 KPA
xkl

Napisano: 08 sie 2014, 14:26

A podajecie jeszcze art. 106 ust. 5 naszej ustawy? czy tylko 163 KPA
Malwinka

Napisano: 09 sie 2014, 0:13

Za mało szzcegółów podałaś. Czyw sprawie zostało wszczete czy wznowione postępowanie? Bo jest zasadnicza rożnica. Zupełnie różny jest tryb postępowania i inne podstawy prawne procedury.
pytanie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]