Art. 5

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 28 sie 2014, 8:32

Nowe brzemienie Art. 5 ustawy o pomocy społecznej wchodzi w życie z dniem 30.08.2014 i mowa w nim m.in. ze świadczenia z pomocy społecznej należą się m.in cudzoziemcowi który ma kartę pobytu rezydenta krótkoterminowego UE, a nie jak wcześniej WE i moje pytanie czy po 30.08.2014 roku cudzoziemcowi, który ma kartę pobytu WE wydaną przed wejściem w życie nowego przepisu będzie należała się dalej pomoc z MOPS?
sung22
Praktykant
Posty: 9
Od: 17 sie 2014, 23:03


Napisano: 01 wrz 2014, 15:20

Pomoże ktos?
sung22
Praktykant
Posty: 9
Od: 17 sie 2014, 23:03

Napisano: 09 wrz 2014, 9:55

Pomoże Ktoś? Miał Ktoś taką sytuację?
sung22
Praktykant
Posty: 9
Od: 17 sie 2014, 23:03

Napisano: 09 wrz 2014, 10:19

Wydaje mi się że tak- przecież prawo nie działa wstecz. Choć my nie mamy takich przypadków.
wonda

Napisano: 09 wrz 2014, 10:26

Moja klientka ma kartę pobytu rezydenta długoterminowego WE wydaną do 2017 roku? I włąsnie nie wiem czy jej się należą dalej nasze świadczenia.
sung22
Praktykant
Posty: 9
Od: 17 sie 2014, 23:03

Napisano: 12 wrz 2014, 8:12

sung22 pisze:Nowe brzemienie Art. 5 ustawy o pomocy społecznej wchodzi w życie z dniem 30.08.2014 i mowa w nim m.in. ze świadczenia z pomocy społecznej należą się m.in cudzoziemcowi który ma kartę pobytu rezydenta krótkoterminowego UE, a nie jak wcześniej WE i moje pytanie czy po 30.08.2014 roku cudzoziemcowi, który ma kartę pobytu WE wydaną przed wejściem w życie nowego przepisu będzie należała się dalej pomoc z MOPS?
oreo


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]