CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 23 wrz 2014, 11:30

Mam pytanie odnośnie dożywiania: czy możemy finansować całodzienne wyżywienie dziecka w internacie? W lutym br otrzymaliśmy wytyczne - pismo z ministerstwa - dożywiać mamy wyłącznie w formie jednego posiłku. Obecnie internat, w którym przebywa dziecko, zaskoczony jest naszą decyzją w sprawie gorącego posiłku. Czyżbym coś przeoczyła?
ELANIE


Napisano: 23 wrz 2014, 11:33

gdzie jest takie pismo ministerstwa , bo nie czytałam
nnn

Napisano: 23 wrz 2014, 12:33

Oczywiście że można przyznać całodzienne wyżywienie.
Ala44

Napisano: 23 wrz 2014, 14:07

Art.48 ust.5 . Pomoc, o której mowa w ust. 4, przyznana dzieciom i młodzieży w okresie nauki w szkole może być realizowana w formie zakupu posiłków.
herbi


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]