Opiekun prawny dziecka ustalenie dochodu

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 25 wrz 2014, 12:10

Opiekun prawny dziecka (dziadek) złożył wniosek na dożywianie. Do dochodu przyjmujemy zasiłek rodz. na dziecko natomiast dochodu dziadków nie bierzemy. Czy dobrze myślę?
barbarka


Napisano: 25 wrz 2014, 13:16

Coś to nie tak. To nie art.10 ustawy.
t.franek

Napisano: 25 wrz 2014, 13:47

A z jakiego powodu nie chcesz liczyć dochodu dziadka ? Na podstawie jakiego art ?
BadAss

Napisano: 25 wrz 2014, 15:00

To powinniśmy liczyć dochód dziadka czy nie?
barbarka

Napisano: 25 wrz 2014, 15:04

Babkę też.
t.franek

Napisano: 26 wrz 2014, 17:07

To co przyjąć dochód obojga dziadków i dziecka (dziadek jest opiekunem prawnym).
barbarka

Napisano: 26 wrz 2014, 18:08

liczyć
t.franek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]