poniżej hektara

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: heiland

Napisano: 26 wrz 2014, 10:39

witam
czy liczycie dochód z gospodarstwa poniżej hektara przeliczeniowego jak fizycznych jest powyżej 1 fizycznego?
kamikadze


Napisano: 26 wrz 2014, 10:58

z hektara przeliczeniowego
t.franek

Napisano: 26 wrz 2014, 12:19

tzn?
kamikadze

Napisano: 26 wrz 2014, 12:38

art.8 ust.9 ustawy
t.franek

Napisano: 26 wrz 2014, 12:42

więc poniżej hap nie liczymy pomimo,że fizyczne są powyżej 1 ha
t.franek

Napisano: 27 wrz 2014, 11:12

u nas ośrodek liczy
kamikadze

Napisano: 27 wrz 2014, 11:32

To źle.Przecież art. z ustawy mówi,że z hektara przeliczeniowego....
t.franek

Napisano: 29 wrz 2014, 7:30

miałam panią na wywiadzie i mi policzyła
na decyzję jeszcze czekam
kamikadze

Napisano: 29 wrz 2014, 9:04

Proszę o pomoc, gospodarstwo jest mniejsze niz 1 ha przeliczeniowy wiadomo nie wliczamy do dochodu, natomiast nie wiem czy odliczamy KRUS od dochodu.
gggg

Napisano: 29 wrz 2014, 10:39

zapłacony KRUS odliczamy
Gość

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]