Czy liczyć dodochodu

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 21 paź 2014, 15:05

Osoba ubiega się o pomoc. Klient twierdzi, że utrzymuje się z pieniędzy pożyczonych od rodziny (pożyczył w miesiącu poprzedzającym miesiąc złożenia wniosku), które będzie musiał oddać. Czy należy liczyć taką pomoc do dochodu strony?
ZOSIAT


Napisano: 21 paź 2014, 15:18

pożyczka to też dochód.
zbig

Napisano: 21 paź 2014, 20:34

może ktoś by się jeszzcze wypowiedział
ZOSIAT

Napisano: 21 paź 2014, 20:45

Kupił buty, pękły podeszwy, reklamował i dostał pieniądze - też dochód? Jeżeli pożyczył, to musi oddać. Czyli jeżeli pożyczka to dochód, to nie dostanie zasiłku, więc znowu pożyczy, żeby porzeżyć, a to dochód, więc znowu nie dostanie zasiłku itd?
bebo

Napisano: 22 paź 2014, 7:39

U nas pożyczek od rodziny czy znajomych nie wliczamy do dochodu, bo klient musi to oddać.
agnesb86

Napisano: 22 paź 2014, 8:39

My liczymy do dochodu. Pożyczki nie są ujęte w świadczeniach których nie wliczamy - art. 8.
fiołek

Napisano: 22 paź 2014, 9:54

A niech Ci napisze ,że za to kupił zywność i ją zjadł.Nie ma kasy - nie ma żywności, nie ma dochodu.
abc


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]