PRACOWNIK SOCJALNY

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 gru 2014, 15:19

Proszę o informację czy osoba posiadająca wykształcenie wyższe /licencjat / na kierunku Pedagogika o specjalności resocjalizacja i profilaktyka społeczna / ukończenie 14l lipca 2009 / może być pracownikiem socjalnym??? Posiada doświadczenie jako asystent rodziny.Proszę o pomoc!!!!!
KRYSIAQ


Napisano: 02 gru 2014, 17:00

raczej nie

a o tym poczytasz tu Kwalifikacje pracowników socjalnych - art. 116, art. 156 ustawy o pomocy społecznej, zm. ustawy o pom. społ. z 16.02.2007 art. 5



Kwalifikacje pracowników socjalnych wskazane ustawą z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej (tekst jednolity Dz.U. z 2009 r. Nr 175, poz. 1362, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 16 lutego 2007 r. o zmianie ustawy o pomocy społecznej (Dz. U. Nr 48, poz. 320) - stan prawny obowiązujący na dzień 31 marca 2010 r., tj. w dniu wejścia w życie ostatniej nowelizacji przepisów dotyczących uprawnień do wykonywania zawodu (Dz. U. z 2010 r. Nr 40, poz. 229)
-marie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]