Przekroczone kryterium dochodowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 18 gru 2014, 15:50

Witam,
Wiadomo, że zasiłek celowy specjalny nie może być większy niż całe kryterium dochodowe rodziny.
Co wtedy jeśli zaistniało zdarzenie losowe i pomoc finansowa musi być wyższa niż całe kryterium dochodowe rodziny?

Pozdrawiam.
DTJM
Praktykant
Posty: 14
Od: 23 kwie 2014, 8:40


Napisano: 18 gru 2014, 21:07

Przyznaj zasiłek celowy w zw.ze zdarzeniem losowym/pożar,powódz itp./na odpowiednim formularzu wywiadu a jest takowy.Nie musisz badać dochodu i daj tyle ile chcesz.Nie jest to spec.celowy.
t.franek

Napisano: 19 gru 2014, 8:26

Specjalny to art. 41. Proponuje art. 40, który daje możliwość udzielenia pomocy bez względu na dochód. Proponuje jednak badać dochód- jestem z gminy powodziowej, wiem co mówię. Kontrola chce później komplet dokumentów, jeśli ich brak to oświadczenia.
piterrr
Stażysta
Posty: 54
Od: 16 gru 2014, 15:08

Napisano: 19 gru 2014, 13:21

Bardzo dziękuję za pomoc!

Zdrowych i spokojnych!
DTJM
Praktykant
Posty: 14
Od: 23 kwie 2014, 8:40


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]