Początkujący pracownik socjalny

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 31 gru 2014, 17:16

Witajcie! :) Jestem tutaj zupełnie nowa. Zalogowałam się, ponieważ w piątek zostanę jedną z Was. Jest to moja pierwsza praca i nie ukrywam, że trochę się jej obawiam. Może opiszecie jak to było u Was? Czego się baliście na samym początku i jak radziliście sobie ze stresem? Pozdrawiam cieplutko w mroźny dzień! :))
smerfetka17
Praktykant
Od: 31 gru 2014, 16:01

Napisano: 31 gru 2014, 17:30

Pierwsze tygodnie a nawet miesiące mojej pracy były z "taryfą ulgową". Kierownik wyznaczył opiekuna - koleżankę, którą o wszystko mogłem pytać. Pomocni dla nowicjuszy są zazwyczaj również inni pracownicy, którzy chętnie pomagają, wyjaśniają, udzielają rad. Sami kiedyś zaczynali i wiedzą jak to jest na starcie ;)
Andrzej

Napisano: 31 gru 2014, 18:08

Andrzej pisze:Pierwsze tygodnie a nawet miesiące mojej pracy były z "taryfą ulgową". Kierownik wyznaczył opiekuna - koleżankę, którą o wszystko mogłem pytać. Pomocni dla nowicjuszy są zazwyczaj również inni pracownicy, którzy chętnie pomagają, wyjaśniają, udzielają rad. Sami kiedyś zaczynali i wiedzą jak to jest na starcie ;)

Właśnie ja na taką pomoc liczę :) Mam nadzieję, że wszystko szybko "złapię" i będę pomagać, a nie przeszkadzać. Jednak mały stres mnie dopada, w końcu to odpowiedzialna praca z ludźmi. Trzymajcie za mnie kciuki! ;)
smerfetka17
Praktykant
Od: 31 gru 2014, 16:01

Napisano: 31 gru 2014, 18:51

Zbliża się nowy rok więc Tobie i reszcie życzę jak najmniej wizyt reporterów Uwagi, bezpiecznego rejonu i braku klientów piromanów.
Legion

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]