sprawozdanie z dozywiania jedn za 2014

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

Moderator: heiland

Napisano: 08 sty 2015, 11:46

mam pytanko odnośnie sprawozd. jedn.- liczba uczniów objętych programem pomoc państwa w zakresie dożyw w 2014 tj. czy należy ująć liczbę dzieci korzystających z posiłku czy ogółem proszę o podpowiedź będę wdzięczna pozdrawiam
ren1

Napisano: 08 sty 2015, 13:41

Jak w systemie pomost oddzielić do tego sprawozdania uczniów gimnazjum od podstawówek?
gurguul

Napisano: 08 sty 2015, 14:02

Najlepiej zrobić raport "Analiza osób objętych pomocą", ustawić rodzaj świadczenia z programu dożywiania, ustawić liczenie wg świadczeniobiorców i wybrać podział "typ szkoły realizującej dożywianie". Można ewentualnie także wybrać podział na wiek, albo na wykształcenie (albo wszystkie trzy podziały razem).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Od: 04 kwie 2007, 11:01
Kraków, Polska

Napisano: 08 sty 2015, 14:32

dziekuje, tylko że w typie szkoły mam brak danych (wiem, z zaniedbania) , a w wieku mam razem podsumowane 0d 0-17 lat.. da się podzielić tą kategorie wiekową?
gurguul

Napisano: 08 sty 2015, 14:36

już mam, dzięki
gurguul

Napisano: 08 sty 2015, 14:39

Przez przycisk "Podziały wiekowe".
pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Kraków, Polska

Napisano: 09 sty 2015, 10:57

A co z liczbą dziećmi w przedszkolu, gdzie je uwzględniamy ??
Ana82

Napisano: 09 sty 2015, 12:30

Ana82 pisze:A co z liczbą dziećmi w przedszkolu, gdzie je uwzględniamy ??

Na naszym forum, jeden z Użytkowników zacytował dodatkowe objaśnienia które otrzymał:

"Dodatkowe informacje, uzyskane z MPiPS, dot. wypełniania jednorazowego sprawozdania Liczba uczniów objętych Programem "Pomoc państwa w zakresie dożywiania" w 2014 r.:

- podajemy tylko liczbę uczniów objętych dożywianiem w formie posiłków czyli z Działu III sprawozdania,
- wliczamy uczniów objętych pomocą bez wywiadu i decyzji czyli dodajemy uczniów z Działu IV sprawozdania,
- dzieci uczeszczające do "zerówki" zorganizowanej w szkole wpisujemy w wierszu 2 "liczba uczniów szkół podstawowych",
- nie dodajemy dzieci korzystających z programu w przedszkolach, tabela dotyczy uczniów,
- jeśli uczniowie przechodzą między szkołami w trakcie roku należy ich wykazać w obu szkołach, natomiast w wierszu 1 "Liczba uczniów objętych Programem - ogółem" tylko raz. W związku z tym wiersze 2, 3 i 4 nie będą się sumować. "

pozdrawiam
Tomek
SYGNITY
Starszy inspektor
Kraków, Polska

Napisano: 10 sty 2015, 17:58

Czy dział I informacje ogółem jest poprawny? Na przykład koszt programu ogółem;dział II+III+IV =program.Teraz działem IV jest dawne 6a,którego nie wykazuje się w dziale I.
t.franek

Strona 1 z 1    [ Posty: 9 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]