Mąż w zakładzie karnym, czy liczymy do składu rodziny?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 sty 2015, 11:33

W styczniu wpłynął do nas wniosek o zasiłek okresowy, kobieta została z 4 małych dzieci, mąż od grudnia 2014r. przebywa w Zakładzie Karnym mamy zaświadczenie. Czy w tej sytuacji męża liczymy do składu rodziny czy nie?
barbarinka


Napisano: 09 sty 2015, 13:19

Ponawiam pytanie.
barbarinka

Napisano: 09 sty 2015, 13:23

Mąż jest na utrzymaniu państwa i jako osadzonemu w zakładzie karnym świadczenia nie przysługują. Nie liczysz go,.
celesta

Napisano: 09 sty 2015, 13:32

Gdzie jest to napisane, czy jest jakaś interpretacja, przepis?????? Proszę o pomoc!!!!!!!!!
barbarinka

Napisano: 09 sty 2015, 13:41

Nie wliczamy go do składu rodziny
zzzz

Napisano: 09 sty 2015, 14:21

od razu mu najlepiej przyznaj zasiłek celowy i okresowy do tego wiezienia

i posiłki
BadAss

Napisano: 10 sty 2015, 9:43

art.13 ustawy o pomocy społ.
Ula2


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]